Automatyczna deska sedesowa


Jeśli pragniemy zamontować deskę sedesową, to zdecydowanie najważniejszy jest jej rozstaw zawiasów, który należy sprawdzić. Większość desek posiada możliwość regulacji, lecz należy mieć świadomość, iż owa regulacja jest w pewnym stopniu ograniczona. Oczywiście kwestia montażu jest istotna, jednak to nie wedle niej należy podejmować wszelkie decyzje odnośnie zakupu. Ważny jest bowiem też komfort użytkowania i określony design. Jedną z takich propozycji jest automatyczna deska sedesowa.


Automatyczna deska sedesowa jest między innymi idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które nie chcą mieć problemu z pozostawianiem otwartego sedesu. Produkt ów korzysta bowiem z czujników ruchu, które przyczyniają się do zwiększenia komfortu użytkowania. Automatyczna deska sedesowa podnosi się, gdy ktoś chce z niej skorzystać. Dodatkowo drugi czujnik rejestruje ruch nad oraz przed toaletą i dlatego też, jeśli wykonamy odpowiedni ruch dłonią, to deska po prostu się zamknie.


Automatyczna deska sedesowa – wygodne rozwiązanie

 

Taka automatyczna deska sedesowa jest świetnym sposobem na komfort i wygodę. Przede wszystkim mechanizm dyskretnego opadania posiada dodatkowy system amortyzacji, który to wycisza oraz zdecydowanie spowalnia opadanie owej deski. Tego typu rozwiązanie jest niezmiernie praktyczne, gdyż dzięki temu unikniemy między innymi niebezpieczeństwa uszkodzenia delikatnej ceramiki czy też samej deski. Poza tym automatyczna deska sedesowa zapewnia również pełne bezpieczeństwo, a zwłaszcza u najmłodszych użytkowników toalety.

 

Z pewnością nie wydarzą się nieprzyjemne przytrzaśnięcia palców. Dlatego właśnie taka automatyczna deska sedesowa idealnie nadaje się do domów i mieszkań, gdzie są dzieci. Pozwala bowiem zapewnić między innymi odpowiednią higienę w łazience. Deska automatycznie zamyka się w momencie, gdy czujnik przez dłuższy czas nie wykrywa jakiegokolwiek ruchu. Oczywiście wszelkie kwestie można tutaj dostosować do własnych potrzeb. Każdy więc może dopasować produkt do własnego wnętrza.

 

 

Komfort użytkowania, czyli automatyczna deska sedesowa

 

Wybierając deskę sedesową, warto jest zwrócić uwagę nie tylko na jej wygląd, ale również i pewne funkcje dodatkowe, które nam znacznie ułatwia późniejsze użytkowanie. Jedną z takich propozycji jest właśnie automatyczna deska sedesowa. Taki element pozwoli zadbać o większą higienę w łazience, albowiem deska samodzielnie się zamyka. Niektóre deski posiadają również specjalną baterię bidetową, która to umożliwia korzystanie między innymi z funkcji bidetu i to podczas siedzenia na sedesie.

 

Takie rozwiązanie szczególnie polecane jest do niewielkich łazienek, gdzie nie mamy miejsca na dodatkowe rozwiązania sanitarne. Warto również rozważyć możliwość podgrzewania deski sedesowej. To szczególnie atrakcyjne jest w zimniejszym okresie jesienno – zimowym. Automatyczna deska sedesowa, deska z funkcją bidetu czy deska elektroniczna – możliwości jest naprawdę wiele. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Każdy z pewnością znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie.