Bio bidet


Bio bidet BB 800 jest luksusowym modelem, który posiada różnego typu funkcje pozwalające zwiększyć komfort podczas użytkowania. Można tutaj między innymi wymienić funkcję podgrzewania wody, rozmaite warianty mycia oraz późniejsze czyszczenie. Taki bio bidet BB 800 to nie tylko oszczędność miejsca, ale również atrakcyjność użytkowania i wyjątkowa trwałość. Posiada on bowiem wszystkie niezbędne cechy, które to pozwalają zapewnić wysoki komfort, a przy tym idealnie wpisuje się w nowoczesne trendy aranżacyjne.


Obecnie coraz więcej osób zwraca szczególną uwagę na dodatkową higienę. Taki bio bidet BB 800 z pewnością jest w stanie to zapewnić. Pozwala bowiem na dokładną higienę, równocześnie bez konieczności korzystania z papieru toaletowego. Co ważniejsze posiada on rozbudowany system podgrzewania wody. Z pewnością nie będziemy przeżywać nieprzyjemnego wstrząsu spowodowanego zimną wodą oraz nie doznamy jakichkolwiek wahań strumienia wody. Istotne jest także to, że bio bidet BB 800 zapewnia niskie zużycie energii i wody. Poza tym oferuje zawsze solidne działanie.


Bio bidet BB 800

 

Taki bio bidet BB 800 jest wyposażony we wszystkie luksusowe funkcje, takie jak między innymi podgrzewane deski, suszarkę i inne dodatki zwiększające nasz komfort użytkowania. Wszelkie ustawienia można dostosować do własnych preferencji. Mamy między innymi wpływ na regulację położenia dyszy, ciśnienia czy temperatury. Dlatego też każdy może dopasować owe ustawienia do własnych upodobań. Można również kontrolować temperaturę ogrzewanego siedziska i osuszacza powietrza.

 

System dysz 3 w 1 oferuje wysokiej jakości higienę osobistą. Dlatego też bio bidet BB 800 jest idealnym elementem wystroju łazienki, który znacznie zwiększa jej funkcjonalność. Przyciski znajdujące się na panelu bocznym umożliwiają łatwą obsługę owego urządzenia. Układ ów został tak zaprojektowany, aby używanie było naprawdę proste. Nie tylko można za pomocą przycisków regulować strumień wody, ale również jej temperaturę, ciśnienie oraz pozycję poszczególnych dysz. Dzięki temu bio bidet BB 800 może być dopasowany do naszych indywidualnych potrzeb

 

 

Wysokiej jakości bio bidet BB 800

 

Dzięki doskonałej technologii napowietrzania oraz opatentowanemu systemowi dysz 3 w 1 bio bidet BB 800 zapewnia stały strumień wody, który zawsze odpowiedni i zapewnia maksymalną higienę. Można go również dostosować do potrzeb kobiet. Dlatego właśnie bio bidet BB 800 idealnie nadaje się do każdej łazienki. Nie tylko zapewnia on wysoki komfort użytkowania, ale również wspaniałą higienę. Coraz więcej osób decyduje się na tego typu rozwiązania, a w szczególności klienci, którzy planują nowoczesną łazienkę.

 

Jeśli więc poszukują Państwo tego typu produktów, to polecamy między innymi bio bidet BB 800. To produkt naprawdę wysokiej jakości, który zapewnia nie tylko wspaniałą higienę, ale również jest niezmiernie funkcjonalny. Używanie produktu typu bio bidet BB 800 z pewnością wpłynie na nasz codzienny komfort. Nasz sklep oferuje również innego typu produkty przydatne w łazience i toalecie. Zachęcamy więc do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań służymy Państwu profesjonalną pomocą.