Sedes z funkcją bidetu


Umycie się zaraz po skorzystaniu z toalety z pewnością daje poczucie czystości oraz świeżości, a dla wielu osób jest to codzienny sposób higieny. Tego typu bidety są popularne na zachodzie Europy oraz w krajach arabskich, jednak ostatnimi czasy stały się również popularniejsze w Polsce. Gdy klienci decydują się na nowoczesne aranżacje, to coraz to częściej wybierają specjalny sedes z funkcją bidetu. Tego typu urządzenia nie tylko sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach, ale również i niewielkich łazienkach.


Taki sedes z funkcją bidetu pozwala bowiem posiadać dwa urządzenia sanitarne bez konieczności wygospodarowywania dodatkowej przestrzeni. Jego podstawą zaletą jest przede wszystkim to, iż umożliwia on bardzo dokładne umycie się od razu po skorzystaniu z toalety. Przy tym nie ma konieczności wchodzenia wtedy do wanny czy też pod prysznic, a wiadomo wiąże się to z pewnymi utrudnieniami. Dlatego też tego typu sedes z funkcją bidetu jest tak atrakcyjny. Oferuje bowiem nie tylko właściwą higienę, ale również i pełen komfort.


Komfortowy sedes z funkcją bidetu

 

Taka toaleta myjąca nie wymaga przede wszystkim żadnego dodatkowego miejsca ani też skomplikowanych przeróbek związanych z instalacją wodno-kanalizacyjną. Oferowany przez nas sedes z funkcją bidetu łączy w sobie obie te funkcjonalności w jednym urządzeniu. Dlatego też najpierw możemy załatwić wszelkie potrzeby, a następnie mamy możliwość jeszcze dokładnie się umyć, aby czuć się komfortowo. Urządzenie takie można zamontować w każdej łazience. Świetnie się komponuje w nowoczesnych aranżacjach, ale również i tych tradycyjnych.

 

W jaki sposób z niego się korzysta? Otóż po skorzystaniu z toalety po prostu pozostajemy na niej oraz uruchamiamy odpowiednią funkcję mycia. Tego typu sedes z funkcją bidetu posiada specjalny panel, który ułatwi nam obsługę. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby uruchomić cały proces. Z dolnej części wtedy wysuwa się głowica, która tryska strumieniem wody. Tutaj każdy może dostosować strumień oraz temperaturę do własnych potrzeb. Sedes z funkcją bidetu można więc zaprogramować tak, aby spełniał wszelkie nasze oczekiwania.

 

 

Nowoczesny sedes z funkcją bidetu

Tego typu rozwiązanie jest przede wszystkim w pełni higieniczne. Dodatkowo taki sedes z funkcją bidetu wyposażony jest w filtry wody, a także często również specjalny system auto czyszczenia czy odkażania. Na rynku dostępne są różnego typu urządzenia, które posiadają dodatkowe funkcje zapewniające nam jeszcze większy komfort użytkowania. W naszym sklepie znajdą Państwo tego typu sedes z funkcją bidetu wyróżniający się najwyższą jakością. Zachęcamy więc do przyjrzenia się naszej ofercie.

 

Takie rozwiązanie jest szczególnie polecane osobom, którym zależy na codziennej higienie. Tego typu sedes z funkcją bidetu z pewnością to oferuje, a przy tym idealnie wpisuje się nawet w nowoczesne aranżacje. Takie urządzenie jest naprawdę uniwersalne i idealne nadaje się zarówno dużych łazienek w domach, jak i tych mniejszych w blokach. Pomożemy Państwu dobrać wszelkie szczegóły, aby zakup w naszym sklepie był w pełni dla Państwa satysfakcjonujący. W razie jakichkolwiek pytań służymy Państwu profesjonalną pomocą.