Deska bidetowa Bio Bidet BB-1000 SUPREME View full size

Deska bidetowa Bio Bidet BB-1000 SUPREME

To jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie elektroniczny WC bidet dostępny na rynku

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

2,639 zł

Producent
Biobidet

Bio Bidet BB-1000 Supreme to najbardziej zaawansowany technologicznie model elektronicznego bidetu dostępnego na rynku. Bio Bidet BB-1000, to optymalne połączenie komfortu użytkowania, z prostą, intuicyjną obsługą.

Dlatego też model ten już od paru lat znajduje się w czołówce najbardziej cenionych przez użytkowników elektronicznych bidetów.

Zdalny panel sterowania posiada czytelne przyciski operacyjne, które służą do uruchomienia jednego z czterech programów:

1. mycia wodą intymnych obszarów ciała,

2. higieny intymnej kobiet,

3. lewatywy (silny strumień wody pomaga w przypadku obstrukcji)

4. suszenia ciepłym powietrzem (nie ma potrzeby używania papieru toaletowego)

Programy mycia działają automatycznie przez około 60 sekund. Dodatkowe, nieco mniejsze przyciski parametrów, pozwalają na precyzyjne ustawienie temperatury i ciśnienia wody.

Model ten posiada również funkcję delikatnego masażu, oraz funkcję mycia oscylacyjnego, który powoduje, że zabieg mycia obejmuje większy obszar ciała. Bio Bidet BB-1000 posiada "inteligentny tryb oszczędzania energii" - po zainstalowaniu, urządzenie uczy się zachowań użytkowników i przygotowuje je do pracy tylko w ustalonych porach dnia, oszczędzając w ten sposób energię.

Aktywny, węglowy filtr powietrza, włącza się automatycznie w momencie zajęcia deski. Pochłania ok 95% przykrych zapachów, więc nie ma potrzeby używania w toalecie dezodorantów.

Deska posiada czujnik zajętości (sensor) uniemożliwiający przypadkowe włączenie urządzenia np. przez dzieci. Bio Bidet BB-1000 jest wykonany z antybakteryjnych materiałów, a opatentowany system potrójnej dyszy, zapewnia maksymalną higienę i wysoki komfort użytkowania.

Bio Bidet BB-1000 jest jednym z najbardziej nowoczesnych, elektronicznych bidetów dostępnych na rynku.

Gwarancja 24 miesiące. Zapewniamy również serwis pogwarancyjny.