Deska bidetowa Bio Bidet BB-800 PRESTIGE View full size

Deska bidetowa Bio Bidet BB-800 PRESTIGE

Washlet Bio Bidet BB-800 PRESTIGE to funkcjonalność i doskonały wygląd w jednym. Zamontowany na misce WC, staje się urządzeniem, z którego korzystają wszyscy domownicy każdego dnia.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

3,074 zł

Producent
Biobidet

Bio Bidet BB-800 PRESTIGE to funkcjonalność i doskonały wygląd w jednym. Zamontowany na misce WC, staje się urządzeniem, z którego korzystają wszyscy domownicy każdego dnia.

Od lat są stosowane np. w Japonii, Korei i innych krajach dalekiego wschodu, popularnie nazywane washletami. Praktyczne rozwiązanie i komfort użytkowwania, sprawia że urządzenia te stają się coraz częściej stosowane również w Europie.

 Nowoczesny panel sterowania pozwala na łatwą i intuicyjną obsługę urządzenia. Jest on umieszczony z prawej strony urządzenia. Posiada czytelne przyciski operacyjne, które służą do uruchomienia jednego z czterech programów:

1. mycia wodą intymnych obszarów ciała,

2. higieny intymnej kobiet,

3. lewatywy TURBO (silny strumień wody pomaga w przypadku obstrukcji)

4. suszenia ciepłym powietrzem (nie ma potrzeby używania papieru toaletowego)

Pozostałe, nieco mniejsze przyciski, służą do ustawień parametrów takich jak temperatura wody, czy położenie dyszy. Zazwyczaj parametrów tych nie zmienia się zbyt często.

Dla komfortu i bezpieczeństwa użytkownika, Bio Bidet BB-800 jest wykonany z antybakteryjnego, ognioodpornego polipropylenu, który jest również odporny na przebarwienia.

Pokrywa oraz podgrzewana deska posiadają mechanizmy spowalniające, zapewniające ciche i bezpieczne zamykanie.

Bio Bidet BB-800, to optymalne połączenie komfortu użytkowania, z prostą, intuicyjną obsługą i nowoczesnym designem.

Dlatego też model ten, już od paru lat, jest najczęściej kupowanym Bio Bidetem.

Gwarancja 24 miesiące.