Suszarka do rąk iFlow Biała View full size

Suszarka do rąk iFlow Biała

Ostatnie egzemplarze!

796 zł

Producent
HygeQuip

Rewolucyjne, kompaktowe  suszarki do rąk o bardzo wysokiej szybkości pracy silnika. Idealne niezależnie od  lokalizacji. Stylowe i dostępne cenowo suszarki na głowę bijące odpowiedniki u konkurencji. Suszą ręce tak efektywnie jak ręczniki papierowe.

• Stylowy design - pasują do każdej łazienki
• Suszą ręce tak efektywnie jak ręczniki papierowe
• Minimalizują koszty działania
• Zmniejszona emisja dwutlenku węgla
• 1 rok gwarancji 

Suszą ręce tak efektywnie jak ręczniki  papierowe.
Suszarki IFlow i eFlow to energooszczędne suszarki z bardzo mocnym silnikiem umożliwiającym wysuszenie rąk w czasie  nie dłuższym niż 10 sekund. Silnik  „odkurzaczowy” o długiej  żywotności i krótki czas suszenia sprawiają, że ten model nadaje się idealnie do bardzo zatłoczonych miejsc. Ekonomia suszenia. Suszarka pozwala oszczędzić energię, przez co chroni środowisko. Mimo iż na rynku jest dostępnych wiele suszarek określanych  jako „szybkie”, suszarka iFlow jako jedna z nielicznych ma  możliwość przełączenia w tryb oszczędny - dzięki temu zużycie energii spada do 550w. 

Niezależnie od tego, czy używasz suszarki iFlow, czy eFlow,  pozwoli Ci to na drastyczne ograniczenie wysokości rachunków za energię elektryczną,co powoduje jednocześnie zmniejszenie wpływu na środowisko.
Zarówno iFlow jak i eFlow to gwarancja zmniejszenia ilości odpadów i emisji dwutlenku węgla zużywanego przy dostarczaniu  papieru i wywożeniu zużytego. 

TUR BO suszarka iFlow to jedna z najszybszych suszarek na rynku. Umożliwia przełączanie miedzy dwoma trybami – ciepłym  i zimnym, zarówno w momencie instalacji, jak i później, w trakcie użytkowania.

Dane techniczne:

Głośność: 85 dB
Prąd: 4.1 A
Moc: 1800 w trybie ciepłym, 550 w trybie zimnym
Prędkość silnika: 20,000 rpm
Napięcie: 220 v 50 Hz
Siła podmuchu: 200 m³/h
Prędkość powietrza: 90 m/s
Czas suszenia: 10 sec
Bryzgoszczelność: IPX1
waga: 4.5 kg
Montowana na ścianie
Certyfikat CE
Certyfikat TUV 
1 rok gwarancji 
Wymiary (mm): 295 x 325 x 171