Suszarka do rąk eFlow Compact Biała View full size

Suszarka do rąk eFlow Compact Biała

Ostatnie egzemplarze!

724 zł

Producent
HygeQuip

Rewolucyjne, kompaktowe  suszarki do rąk o bardzo wysokiej szybkości pracy silnika. Idealne niezależnie od  lokalizacji. Stylowe i dostępne cenowo suszarki na głowę bijące odpowiedniki u konkurencji. Suszą ręce tak efektywnie jak ręczniki papierowe.

• Stylowy design - pasują do każdej łazienki
• Suszą ręce tak efektywnie jak ręczniki papierowe
• Minimalizują koszty działania
• Zmniejszona emisja dwutlenku węgla
• 1 rok gwarancji 

Suszą ręce tak efektywnie jak ręczniki  papierowe.
Suszarki IFlow i eFlow to energooszczędne suszarki z bardzo mocnym silnikiem umożliwiającym wysuszenie rąk w czasie  nie dłuższym niż 10 sekund. Silnik  „odkurzaczowy” o długiej  żywotności i krótki czas suszenia sprawiają, że ten model nadaje się idealnie do bardzo zatłoczonych miejsc. Ekonomia suszenia. Suszarka pozwala oszczędzić energię, przez co chroni środowisko. Mimo iż na rynku jest dostępnych wiele suszarek określanych  jako „szybkie”, suszarka iFlow jako jedna z nielicznych ma  możliwość przełączenia w tryb oszczędny - dzięki temu zużycie energii spada do 550w. 

Niezależnie od tego, czy używasz suszarki iFlow, czy eFlow,  pozwoli Ci to na drastyczne ograniczenie wysokości rachunków za energię elektryczną,co powoduje jednocześnie zmniejszenie wpływu na środowisko.
Zarówno iFlow jak i eFlow to gwarancja zmniejszenia ilości odpadów i emisji dwutlenku węgla zużywanego przy dostarczaniu  papieru i wywożeniu zużytego. 

Suszarka eFlow Compact to szybka i wydajna, energooszczędna jednostka zaprojektowana i produkowana w Europie. Nasz najnowszy produkt gwarantuje krótki czas suszenia, elegancki i ergonomiczny design,niski poziom hałasu i wysoki poziom zabezpieczenia antybakteryjnego. Czujnik automatyczny, po wykryciu podstawionych pod suszarkę dłoni, rownocześnie włącza błękitne światło sygnalizujące położenie sensora i oświetla dłonie. 

Dane techniczne:

Wykończenie: Plastik aBS lub aluminium
Poziom halasu: 75dB (1100W) / 68dB (550W)
Moc: 1100W (tryb ciepły) / 550W (temperatura pokojowa)
Silnik: 32.000 obr/min (1100W) / 26.000 obr/min (550W)
Napięcie: 220 – 240v / 50-60 Hz
Siła podmuchu: 187 m3/h (1100W) / 150 m3/h (550W)
Prędkość powietrza: 90 m/s
Czas suszenia: 8-14 sek
Bryzgoszczelność: IP23
Podwójna izolacja / klasa 2 
Waga: 3kg ABS / 5kg aluminium
Montowana na ścianie
Certyfikat CE
Filtr HEPA 13
Powłoka antybakteryjna 
Wymiary (mm): 221 x 285 x 157